Historie

Fat & Hungry

Všechny události a jejich začátky ovlivňují „náhody“, vše souvisí se vším a hlavně vše se děje z nějakého důvodu.

Takže tedy o mém začátku od začátku.

Protože jsem člověk kreativní, mám dokonce vystudovaný literárně – dramatický obor na ZUŠ, měla jsem chuť a nápad tvořit reportáže a to hlavně reportáže o hudbě. Toto přání se mi splnilo spuštěním jedné z plzeňských televizí, kde nám byl nabídnut prostor pro pravidelné pořady.  A tak vznikl náš pořad „Reprák“ jediný a mapující plzeňskou hudební scénu.  Spolupracovali jsme s kapelami, festivaly a tím poznávali a učili se, jak různé věci fungují. Netrvalo tedy dlouho a měla jsem chuť vytvořit vlastní akce, realizovat další vlastní nápady a dělat akce pro lidi.

Vznikla tedy „Fat & Hungry production“ – střecha pod kterou jsme nejen točili Reprák, ale také čas od času pořádali nějakou akci.

Na konci roku 2016 jsem opět „náhodou“ potkala Kateřinu a po první schůzce jsem věděla, že s ní budeme spolupracovat. Pod naší střechu se tedy přiřadila svatební odnož agentury „F&H wedding“ a nyní tvoříme hlavně pod těmito dvěma F&H značkami.

Koncert, festival, party, oslava, společenský nebo firemní event a nakonec svatba či rozlučka se svobodou – vše je nakonec jedna krásná událost, kde by se měli lidé bavit, užít si, spojit se a odnést si krásný zážitek.

To je moje motto, můj cíl. Každý z nás jsme jiný a tak máme logicky různé potřeby a přání. Těším se na ně já i můj tým a pokusíme se je všechny s respektem plnit.

Zuzka