Plánovat svatbu je nutnost

Možná patříte k těm, co mají rádi vše naplánované do puntíku. Nebo neradi plánujete a necháváte věci plynout. Ke svatbě ale patří kroky, nad kterými je potřeba se zamyslet.

a

Vybrat místo a termín svatby.

Radnice, zámek, kostel, louka, les..možné je téměř vše.

Jaro, léto, podzim, zima..Co máte nejraději vy?

a

Šaty, dorty, květiny…

Nejkrásnější ve svatební den má být především nevěsta. S ní souvisí i krásná květina, krásné družičky, taky fotograf, skvělé jídlo a nezapomenutelný dort.

a

Dekorace a další maličkosti

Atmosféru svatby dokreslují i ty nejmenší detaily. Barevná sladěnost, sjednocení celého designu svatby, zábava pro hosty. Na co nechcete zapomenout?

Pomůžeme naplánovat cokoliv

Pomůžeme spřádat jednotlivé nitky, nebo jen části podle vašich potřeb a požadavků. Poradíme a posuneme Vás blíž a blíž k vaší vysněné svatbě.

Chci pomoct s plánováním

Plánovat s námi může být zábava

To, co je pro vás nové, je naše práce a tak vám ušetříme mnoho času při vyhledávání vhodných dodavatelů, bezesné noci nad přemýšlením o zasedacím pořádku a harmonogramu a starosti při organizaci samotného dne ``D``. Nemusíte tak zapojovat příbuzné a hosty, kteří si chtějí vaši svatbu užít a sami můžete být v klidu od začátku do konce svatby.

Jaké nabízíme služby?

Konkrétní možnosti spolupráce se vždy vyvíjí od jednotlivých svateb (oslav výročí, narozenin...) A tak vás žádáme, abyste nám napsali vaše přání a my se vám s konkrétní možností pro vás ozveme.