Blog

SVATEBNÍ TRŽIŠTĚ

Share this...
Share on Facebook
Facebook

Chystáte svatbu, nebo jste právě prožili svůj velký den a děsíte se teď toho, kam všechny ty věci dáte? Chcete, aby dál dobře sloužily? Aby dělaly i nadále radost?Aby prostě neskončily na půdě, kde se na ně bude prášit, ale putovaly dál? Právě pro vás jsme připravili Svatební tržiště.

Svatební tržiště však není určeno jen pro inzerci, nebo naopak nákup svatebních šatů, dekorací, či pánských obleků. Můžete zde najít inspiraci pro svatební hostinu, vybrat vhodnou svatební kapelu a místo pro obřad. Vše je na jednom místě, takže se již nemusíte stresovat, zda stihnete zařídit i ty nejmenší detaily.

 

A jak Svatební tržiště funguje? Protože teprve začínáme, tak jakákoli inzerce je naprosto zdarma. Nemusíte tedy dlouze přemýšlet, zda se vám inzerát na Tržišti vyplatí. I vzhledem k tomu, že jsme na úplném začátku, tak bychom vás chtěli poprosit o trpělivost. Společně s vámi chceme vytvořit místo, kam si přijde každá nevěsta pro radu. Proto potřebujeme vaši spolupráci a pochopení, stránky se budou teprve pomalinku plnit. Pevně věříme, že to nebude mít dlouhého trvání a za krátký čas se Svatební tržiště stane známým pojmem pro každou nastávající
nevěstu, či budoucího ženicha.

A jak Svatební tržiště funguje v praxi? Nemusíte mít žádné obavy, zvládne to opravdu každý. Stačí se přihlásit například pod facebookovým profilem, stisknout tlačítko “přidat inzerát” a pak už jen vyplníte formulář dle pokynů. Není na tom nic těžkého. Systém je založen na stejné bázi, jako když inzerujete na jiných internetových portálech. A jaká je výhoda? Pokud nejste s nějakým prodávajícím spokojeni, můžete na něj napsat recenzi a tím varovat ostatní. Na našem Tržišti chceme pouze férové lidi, kteří si chtějí navzájem pomoci a předat své zkušenosti.

Pokud byste chtěli být součástí Svatebního tržiště i mimo webové stránky, můžete se k nám připojit na jedné z našich zastávek. První se bude konat na Svatebním veletrhu v Českých Budějovicích dne 11. 1. 2020, kde vám Tržiště blíže představíme. Poté se přesuneme do Plzně, kde se již můžete stát jeho součástí. Společnými silami vytvoříme místo, kam si každý bude moci přinést své poklady ze svatby a nabízet je ostatním zájemcům.

Do Plzně zavítáme hned dvakrát, takže pokud se vám první termín nebude hodit, tak si nemusíte zoufat. Nejprve se dveře našeho Tržiště otevřou v březnu a následně i v květnu roku 2020. Přesný datum i čas vám ještě upřesníme na našich facebookových stránkách – Svatební

tržiště. Pokud nechcete přijít o žádné novinky, tak nás začněte sledovat.

No Comments

Leave a reply