Love festival už potřetí!

Všechno se vyvíjí a i náš Love festival roste a stárne 🙂 letos už mu budou tři roky.

Letošní ročník jsme se rozhodli udělat dvoudenní, aby si každý našel to své. A tak se v pátek potkáme s dětmi i mládeží a budeme se věnovat hrám, volnočasovým aktivitám a lásce “mladé”, či rodinné. Pozvali jsme spoustu hostů, kteří vám ukážou, jak se zabavit ve volných chvílích. čemu věnovat čas a kde sbírat informace, které vás zajímají. Na své si přijdou i maminky.

Páteční večer bude patřit divadlu. Hru “Sluha dvou pánů” nám zahraje spolek z Břežan a my vám slibujeme kulturní zážitek, romantiku divadla pod širým nebem a také skvělé drinky, které budete moci před, při i po představení testovat v neomezené míře. Po divadle si můžete v našem prostoru zatančit.

Sobota se nám ukáže tak, jak ji známe. Budeme se věnovat přednáškám a workshopům. Témata budou samozřejmě lěskyplná.  Vedle hlavního programu si užijete info stánky, cvičení, konzultace, hry, zábavu, koncerty, skvělé jídlo a pití.

Dva dny budou přesně takové, jaké si je budete chtít udělat. Nadýchněte začátek léta, spoustu dobře nalazených lidí a pojďte si snámi užívat lásku ve všech podobách. Ať jste tvrďák či romantik, žena či muž, starý nebo mladý, dospělý nebo dítě. Všichni mají otevřené “dveře” na náš festival, kde je vstupné ZDARMA.

Více info na www.lovefestival.cz nebo na https://www.facebook.com/events/1782652092044382/

Těšíme se na vás 15.-.16.6.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *