Máte již naplánované dokonalé svatební líbánky?

Po náročném plánování a přípravách svatby se jistě budete těšit na svatební cestu, kde si budete moci v klidu užít svojí druhou polovičku. Svatební cesta je pro novomanžele naplněná nezapomenutelnými okamžiky a romantikou. Často je také chápána jako čas ke zplození potomka. A právě proto, že se jedná o jedinečnou událost, je potřeba jí předem pečlivě a hlavně s láskou promyslet.

Vzhledem k letošní situaci bohužel novomanželům zbývá méně možností, než kdy jindy. Cestování si v letošním roce neužijeme tak, jako tomu bylo v minulých letech, ale i naše země nabízí nepřeberné možnosti, kam se na svatební cestu vydat.

Romantická svatební cesta

Jste romantici každým coulem a sníte o dovolené ve dvou? Co takhle využít wellness pobytů? Naleznete celou řadu možností, kam, a na jaké wellness se vydat. Vířivka, sauna nebo bazén pro dva, odpočinek na lehátku s výhledem na hory nebo na Prahu, to vše je možné. A kdyby Vás náhodou bublinky omrzely, můžete se vydat na výlet nebo vycházku po okolí.

Líbánky pro dobrodruhy

Nesnášíte nudu a relax pod slunečníkem se Vám příčí? Zabalte si krosny, vyrážíme na dobrodružnou svatební cestu! Čekají na Vás národní parky, krásy UNESCO nebo pozoruhodné vyhlídky. Z těch nejkrásnějších vyhlídek Vám můžeme doporučit například vyhlídku Sv. Jan pod Skalou, vyhlídku na meandr Vltavy Solenická podkova nebo vyhlídku Belveder, ze které je nejkrásnější výhled na České Švýcarsko. Neprohloupíte ani pokud se vydáte k jednomu z českých lomů. Naleznete je po celé republice, v některých z nich je možné krásné koupání v křišťálově čisté vodě, jiné nabízejí úžasná panoramata.

Chcete udělat něco nejen pro sebe?

Zúčastněte se s partnerem některé dobrovolnické akce. Líbánky u moře nechte na příští léto a letos se věnujte nákupům pro domovy důchodců, úklidu v lese nebo vysazování nových stromků.

Zážitkové a cestovní kanceláře

Pokud nemáte talent, chuť nebo čas na plánování, přenechte svojí svatební cestu profesionálům. Na internetu narazíte na celou řadu agentur, které Vám zajistí líbánky snů, od ubytování, přes jídlo, až třeba po adrenalinové zážitky. Nezapomeňte také využít akcí pro novomanžele, které například některé hotely na líbánky nabízejí.

Rada na závěr

Připravte pro druhého na svatební cestu překvapení. Snídaně do postele, láhev šampaňského od pokojové služby, romantický playlist do auta na cestu, cokoli. Stačí drobnost, která druhému vykouzlí úsměv na tváři a zajistí další nezapomenutelný zážitek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *