REPRÁK

Hudební pořad Reprák vznikl na začátku dubna 2013, aby obyvatelům města Plzně a okolí mohl přinášet rozhovory s plzeňskými kapelami a reportáže z koncertů, které se pořádají v Plzni a okolí. V rámci natáčení reportáží navštěvujeme také kapely ve studiích a děláme rozhovory s interprety z celé republiky i ze zahraničí.

Natáčíme reportáže z akcí, které v Plzni proběhli – koncerty, festivaly atd. Výjimečně jednou za měsíc se podíváme na akci mimo Plzeň. Pořad není žánrově omezen a můžeme tedy natáčet na různých typech kulturních akcí. Spolupracujeme s plzeňskými kluby a dalšími organizátory hudebních akcí v Plzni, např. centrum Dominik, agentura ART Prometheus, organizátoři festivalu Rock For Churchill, Třemfest, Žonglobalizace…

Náš pořad je zaměřen jen na hudbu. Ať už českou, nebo zahraniční, známé nebo začínající kapely, klubové nebo festivalové scény, zkrátka chceme mapovat hudební dění převážně v Plzni a okolí, ale je pro nás i naše diváky zajímavé vydat se jednou za čas za hranice plzeňského kraje. Cílem našeho projektu je informovat diváky, a to nejenom z Plzně, o kulturním dění ve městě, naučit je navštěvovat tyto akce a mít vztah a povědomí o hudebním dění. 

V současnosti hledáme nové talenty na pozice redaktorů, kameramanů i střihačů. čím více týmů, tím více akcí můžeme navštívit.

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ