Veletrh Svatební inspirace ozdobil plzeňský Marriott

Svatba, jeden z nejkrásnějších dnů v životě každého z nás. Předchází mu však i několikaměsíční přípravy. Rustikální svatba v „boho“ stylu nebo princ a princezna na zámku? Dvoupatrový krémový svatební dort nebo vegan cupcakes? Na všechny otázky budoucích snoubenců odpověděl veletrh Svatební inspirace pro rok 2020 .

 

“Protože Veletrh svatební inspirace jako takový jsme letos uspořádaly poprvé, vybraly jsme si menší, ale krásné a reprezentativní prostory hotelu Courtyard by Marriott. To se nakonec ukázalo jako velmi šťastná volba, protože celý prostor byl velmi útulný a bavil jak vystavovatele tak i návštěvníky.”

Svatební veletrh připravil budoucím manželům několik sálů plných všeho, co potřebují pro svůj velký den D. Návštěvníci měli možnost srovnat několik dodavatelů různých služeb přímo vedle sebe a vybrat si variantu svých snů. Na jednom místě se představilo skutečně vše – od šatů, přes svatební oznámení, šperky až po svatební dorty včetně ochutnávky.

Hned u vchodu se hostům věnovaly organizátorky veletrhu Zuzka a Karolína z F&H Wedding. Obě svatební koordinátorky se po celý den věnovaly návštěvníkům veletrhu a byly k dispozici k jakékoli svatební konzultaci. Zuzka se navíc předvedla i v roli modelky na přehlídce svatebních šatů.

Dále na hosty čekaly vystavovatelé z různých odvětví, které budoucí nevěsty a ženichy můžou zajímat. Ukázku slavnostně prostřené svatební tabule připravila Sokolovna Bolevec a protože láska skutečně prochází žaludkem, byly na místě také Marmelády z Pošumaví se svými dobrotami. Zástupci zákusků a dortíků na veletrhu byli holky z Eli Dorty. Komplexní cateringové služby nabídl GastroEvent.cz. Od stánku designových svíček a doplňků Partylite se šířila krásný vůně parfémů, která se skvěle doplňovala s chutí a vůní vín z Čejkovic.

Jako perfektní místo pro svatební den se přišly ukázat Svaby na Zámku Obytce nebo Schlosshotel Marrienbad. Svoje precizní kosmetické a vizážistické služby nabízely Lazebnice z Ráje s.r.o., nebo také Institut Krásy. O zaznamenání láskyplného dne se přítomným nabídl postarat Petr Široký, tvůrce svatebních filmů a skvělí fotografové Míra Hruška, Péťa šebestojc z Fotobany a Ondra Totzauer z Hotofoto.

Zakázkovou výrobu šperků včetně snubních prstenů nabídla snoubencům zástupkyně společnosti Zlatník Plzeň Karel Vašica, Zuzka Pavlíčková přivezla své ručně tepané šperky a nabídku firmy Brilas přivezl Svatební salon Miriam.

Velmi originální svatební tiskoviny také představila LK, která stojí za celým vizuálem veletrhu, květiny nám představila La Kytka, F-love-r nový projekt Barči Smolové, která prostor dekorovala a květiny Rosalie.

Celým dnem přítomné snoubence a hosty provázel hudbou i vtipem DJ Libor Janíček, moderátor a svatební DJ ze společnosti Live Promo. Kromě něj se o zábavu postaral také Tanec v Plzni, který potěšil oči diváků vystoupením brazilského tance zouk nebo představením „Tanec v mlze“. Kromě tohoto vystoupení mohly pohledy návštěvníků potěšit také přehlídky svatebních šatů, kterých se ujaly Férovky, Dokonalé svatby a Svatební salon T&M Plzeň. O hudební zážitek se potom postarala Sonia sax se svým saxofonovým vystoupením.

 

Po celý den byly zúčastněným k dispozici zajímavé prohlídky hotelu Courtyard by Marriott, stejně jako přednášky, kde bylo možně se například od Michala Zemka z Tantra centra Plzeň dozvědět, jak prožít svatbu a její plánování tak, aby pár spojila nebo od la kytka (zakázková floristka a dekorace), jak vybrat svatební kytici. Na otázku, jak vybrat svatební šaty a nezbláznit se, což jistě řeší většina nevěst, odpověděla Jitka Hilda Červenkové ze Svatebních šatů Férovky. Jak plánovat svatbu co nej v odpoledních hodinách odpověděla Zuzka Pithardová z FH Wedding a jak vybrat svatebního fotografa na závěr poradil Ondřej Totzauer z Hotofoto.

 

Budoucí novomanželé a hosté veletrhu kromě načerpání informací ocenili také osobní kontakt s jednotlivými dodavateli, kteří navíc návštěvníkům přichystali veletržní slevy na svoje produkty a služby.

Nestihli jste svatební veletrh? Nevěste hlavu. Svatební koordinátorky z F&H Wedding jsou tady pro Vás celý rok, připravené Vám pomoci naplánovat cokoliv. To, co je pro Vás nové, je pro ně dobře známé, takže Vám ušetří bezesné noci nad přemýšlením o plánování Vaší vysněné svatby, a Vy si tak můžete v klidu svůj velký den vychutnat do posledního momentu.

A co pak s těmi všemi věcmi, které Vám po svatbě zůstanou? Můžete si je buď ponechat, a nebo pro Vás máme výhodnější variantu v podobě Svatebního tržiště.

Ještě jste o něm neslyšeli? Vše potřebné se dozvíte v další článku.

“Z celého srdce děkuji  všem, kteří se nezalekli číslovky 1 u ročníku našeho veletrhu a pomohli nám ho vytvořit tak příjemný. Děkuji jmenovitě skvělým holkám Lence gracíkové, Lence Kleisnerové, Barče Smolové, Evě Kelbichové a Verče Šimůnkové, že do veletrhu dali kus své duše. Děkuji modelkám, děkuju maminkám, že nám tak ochotně pohlídaly děti. Děkuju mé celé rodině, že se přijeli podívat, jak se mi to povedlo. Děkuji hotelu Marriott, za skvělou spolupráci. Veletrh svatební inspirace pro rok 2020 bude :-)”

2 názory na “Veletrh Svatební inspirace ozdobil plzeňský Marriott”

  1. Stella Eisenbarthová

    Dobrý den,
    máte již termín pro veletrh svatební inspirace na příští rok?
    Děkuji za zprávu

Diskuse uzavřena.