Společnost Flowereffect, s.r.o. vznikla v roce 2009 a pokračovala ve floristické praxi Kristiny Ježkové. Zaměřujeme se na svatební a eventovou floristiku, kde můžeme nabídnou naše dlouholeté zkušenosti v oboru květinářství a floristiky.

Svatební den je významná událost v životě snoubenců a proto potřebuje velkou pozornost a čas na promyšlenou místa, stylu, barvy i toho kdo Vám bude nalévat sekt na přípitek.

Proto pro Vás připravíme kompletní svatební nabídku, návrh designu svatby, místa a nabídnout koordinaci, catering, fotografa, aby to vše splňovalo Vaše představy a sny.

 

 

Žádná nabídka není stejná a proto přistupujeme ke každému individuálně a pokusíme se splnit Vám přání mít svatbu stylovou, ať moderní nebo venkovskou, laděnou do barvy nebo jen svatbu ve čtyřech.

Připravíme Vám květiny a květinová aranžmá pro nevěstu, klopy pro ženicha a družbu, pro maminky a tatínky, družičky, svědky, věnečky do vlasů, náramky, myrty, aranžmá na obřad a na oslavu. Zajistíme půjčení dekorací, jako lampy, svícny, vázy, látky, lucerny, foto stěny a koutky, hrací koutky, svatební oblouk.

Sídlíme v Praze na Pankráci, kde máme i kamennou prodejnu, ale svatební dekorace pro Vás zajistíme jak v Praze, tak i po celé České republice, kdy dekorace přivezeme a připravíme na místě. I na naše oblíbená a málo známá místa jako zámek Vilémov nebo hrad Červený Újezd.

 

Flowereffect květiny

Kontaktní osoba:

Kristina Ježková
tel.: 723 401 491
e-mail: kristina@flowereffect.cz
web: www.flowereffect.cz
videohovor:whatsapp

Najdete nás tady:

Máme individuální přístup ke každému z Vás, víme jak je to pro Vás důležitý životní okamžik.

Kristina

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ