Takže…. jsem fotografka, která svou práci má ráda, jsem matka dvou dětí, které miluju a také jsem tak trochu cvok, který má rád lidi. Pod kombinací tohoto všeho uvidíte můj rozesmátý obličej s výrazem… to je ale kráááásně na tom světě co?! Fotografie je pro mě něco fascinujícího, je to něco co tu po nás zůstane až mi tady nebudeme. Je to naše vizitka, jací jsme byli a jaký život jsme vedli 🙂 Snažím se, aby mé fotky byly nejen originální a nevšední a aby diváka připoutaly na první pohled, ale aby i pohladily a dokázaly vyvolat příjemný pocit a člověk se při pohledu na ně mohl lehce usmát..

 

Svoji vášeň pro fotografii jsem objevila, když mi bylo něco kolem 18ti let. Milovala jsem černou komoru (ať už to zní jakkoli), vůni chemikálií a ten zázračný moment, kdy se na bílém papíru objeví obrázek…ach. Trvalo mi to několik let, než jsem si uvědomila, že fotografie je přesně to, co chci dělat po zbytek svého života. Vystudovala jsem tedy Visuální komunikaci se zaměřením na fotografii na Birmingham City University v Anglii a to v letech 2005-2008. Od té doby se tomuto řemeslu věnuji a mám ho stále stejně ráda. Svatební fotografii jsem nejdříve dělala asi 2 roky jako druhý fotograf a teprve pak jsem si troufla sama svatbu vyfotit.

A proto, pokud by jste někdo chtěl mít na svatbě usměvavou pozitivní fotografku co si umí zorganizovat lidi a bude se vám líbit moje práce, tak se prosím ozvěte…. budu se těšit.

Vaše Petra foto Setvus

Foto Setvus

Kontaktní osoba:

Petra Setvínová Stará – svatební a portrétní fotografka

tel.: 720 221 668
e-mail: setvus@setvus.com
web: www.setvus.com
videohovor:whatsapp

Najdete nás tady:

A proto pokud byste chtěl někdo na svatbě usměvavou, pozitivní fotografku, co si umí zorganizovat lidi a líbí se vám moje práce, tak se prosím ozvěte…budu se těšit.

Petra

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ