Plánujete svatbu a stále nevíte jakou hudbu vybrat?

Seznamte se s harfou, originálním doplňkem pro svatební obřad i svatební hostinu.

„Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru , bude mi ctí pohladit Vaši duši , oči i uši krásou , repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš slavnostní den, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny královské harfy doprovázet Váš svatební den a jakykoliv sváteční  ceremonial.“

K jedinečnému akustickému prožitku se připojuje i vizuální krása a jedinečnost hudebního nastroje, jako jednoho z nejstarších, a v kontextu s tím umocnění celkového estetického vjemu vhodně zvolenými kostýmy interpretky.

 

 

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.

Královská harfa Kataríny Ševčíkové v souladu a duetu také s magickým zvukem houslí, anebo v jedinečném propojení s lidským hlasem tvoří spojení, které určitě nezklame  ani náročné posluchače.

Svatební duety interpretují hudbu různých stylů, hudebních žánrů i období jako je kromě klasické hudby i hudba filmová, populární balady, irské, skotské a orientální melodie.

Královská harfa

Kontaktní osoba:

Katarína Ševčíková
tel.: 606 935 686
e-mail: katarinasevcikova@seznam.cz
web: www.katarina-sevcikova.cz
napište nám:whatsapp

Najdete nás tady:

Děkuji za Vaši přízen a důvěru, které si nesmirně vážim. S ůctou a hudebním pozdravem

Harfistka Katarína Ševčíková

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ