V srdci historické Plzně naleznete hotel Courtyard by Marriott Pilsen nabízející unikátní prostředí pro konání svateb. Toto kouzelné místo je obklopeno rozlehlou zahradou, která je ideální pro svatební obřady a focení.

Jedná se o moderní čtyřhvězdičkový hotel, kde se nachází 195 komfortních pokojů včetně luxusních studií, nově zrekonstruovaná restaurace, konferenční sály se vstupem na venkovní terasu a střešní terasa s výhledem na historické centrum Plzně.

Přípravy nevěsty ve svatebním apartmá, obřad a focení v krásné hotelové zahradě u Mlýnské strouhy, hostina a párty v hotelové restauraci, příp. na sálech, ubytování pro Vaše hosty a pro novomanžele navíc noc ve svatebním apartmá zdarma – to vše se může konat na jednom místě a přímo v centru Plzně!

Všechny tyto služby nabízíme v celodenním svatebním balíčku, jehož podrobný obsah i cenu na osobu naleznete v naší prezentaci na veletrhu Svatební inspirace.

– Účastníkům online veletrhu poskytneme 5% slevu na tento svatební balíček.

– A navíc jsme si pro Vás na tento online veletrh připravili soutěž, jejíž výherce získá pobyt pro 2 osoby na 1 noc zdarma v našem hotelu a to včetně snídaně, tříchodové večeře a lahve vína na pokoj. Sledujte naši prezentaci na veletrhu Svatební inspirace, kde uvedeme soutěžní otázku 🙂

Courtyard by Marriott Pilsen

Kontaktní osoba:

Markéta Ježková – senior sales manager
tel.: 739 453 106
e-mail: marketa.jezkova@courtyard.com
web: www.courtyardpilsen.com
videohovor:whatsapp

Najdete nás tady:

Hotel Courtyard by Marriott Pilsen je jedinečným místem pro vaši svatbu!.

Markéta

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ