Šperkařský atelier Daloo založil David Lomos před více než dvaceti lety. Dnes v něm pracuje se svou manželkou Pavlou a společně vytvářejí zakázkové šperky podle přání svých klientů.

 

Ke každému klientovi přistupují individuálně. Nejdřív zjišťují, jaké má klient představy a společně poté dávají jeho představám konkrétní podobu. Tento proces není dobré nijak uspěchat, vše si musí tak zvaně uzrát, aby mohl vzniknout opravdu osobní šperk.

K výrobě těchto šperků používají nejenom klasické drahé kovy jako je zlato všech možných barev, stříbro, ušlechtilá platina, ale i palladium nebo futuristický titan. Obzvláště rádi tyto kovy vzájemně kombinují, čímž vyniká jejich barevný kontrast. Do šperků zasazují přírodní i laboratorní diamanty a jiné drahé kameny či perly. Možností je nespočetně.

Chcete-li navštívit jejich atelier v Roztokách u Prahy, zavolejte a domluvte si schůzku. Rádi se Vám budou věnovat a pomůžou Vám uskutečnit váš sen.

Kontaktujte nás:

Špeřkařský ateliér Daloo

tel.: 777 282 720
e-mail: daloo@daloo.cz
web: daloo.cz
napište nám:whatsapp

Najdete nás tady:

Šperk je mojí celoživotní vášní. První šperky jsem vytvářel již ve třinácti letech. Fascinují mě materiály, jejich dokonalé zpracování a přetavení ve šperk. Miluji atmosféru spojenou se vznikem nového šperku, tu energie proudící mezi tvůrcem a budoucím nositelem šperku.

David a Pavla

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ