Budu Vaší pravou rukou a pomůžu Vám s přípravami a organizací celého svatebního dne. Postarám se, aby vše probíhalo hladce.

 

Jmenuji se Martina Jiříková a ke svatbám mě přivedla má kamarádka, které jsem pomáhala svatbu přichystat.

Večerní „dýchánky“ se skleničkou vína plné vyrábění a plánování mě pohltily natolik, že jsem se začala o svatby více zajímat. Svatby se staly mou radostí a novým koníček.

V říjnu 2017 jsem absolvovala kurz svatební koordinátorky v Blažejovicích, kde jsem získala mnoho cenných informací a poznatků.

Po úspěšné sezóně jsem si  pohrávala s myšlenkou jak snoubencům co nejvíce ušetřit finance, které hrají při plánování velkou roli. Každá nevěsta chce mít svůj den přesně podle svých představ –  vysněné místo, krásné šaty a dokonale sladěnou výzdobu… ač se to nezdá dekorace se v závěru vyšplhají na spoustu peněz a starostí s dalším využitím.  Přišla jsem proto  s nápadem zřídit si půjčovnu svatebních dekorací, která Vám snadno sníží rozpočet a ušetřenou část můžete investovat do dalších služeb.

Znalosti je potřeba neustále rozšiřovat, proto jsem se v lednu 2019 vrátila opět do Blažejovic, kde jsem absolvovala nástavbový kurz pro pokročilé.

Velmi ráda se stanu součástí vašeho velkého dne.

Kontaktujte nás:

Svatební koordinátorka Martina

Martina Jiříková

tel.: 605 052 876
e-mail: martinka.jirikova@seznam.cz
web: svatebnikoordinatorkaplzen.cz
napište nám:whatsapp

Najdete nás tady:

Nezapomenutelné vzpomínky, které vám vykouzlí úsměv na rtech… to je můj cíl

Svatební koordinátorka Martina

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ