wedino

Jsme svatební agentura WEDINO a je nám ctí a potěšením být součástí Vašeho svatebního dne, který společně s vámi uděláme dokonalým.

 

Když svatbu, tak jedině se svatební agenturou WEDINO. To jsem my, WEDINO, vaše pravá ruka pro plánování a organizaci svatby. Stojíme na pevných základech zkušeností s koordinací více jak 180 svateb. Před 5 lety vše vzniklo na malebném zámku Obytce, kde také máme své působiště. Mnoho spokojených nevěst a ženichů nám dodalo odvahy a dnes již organizujeme svatby po celé republice. Koordinátorský kurz byl nezbytnou součástí našeho posunu vpřed a dnes vám můžeme nabídnout vše, co jsme se za ty roky naučili.

Každá svatba je pro nás originální a tak k ní také s obrovskou pílí přistupujeme. Nasloucháme vašim potřebám s otevřeným srdcem a duší. Váš velký den musí být takový, jací jste, jak to cítíte a jak se budete s vašimi nejbližšími cítit nejkomfortněji. Fádnost je pro nás cizí, jedinečnost a nevšednost je pro nás prioritou.

Postaráme se o celkové téma svatby, navrhneme a vyrobíme dekorace na míru nebo jen zapůjčíme, vybereme pro vás místo konání a zajistíme ostatní dodavatele včetně oddávajícího. Průběh celého dne bude 100% zajištěn.

Kontaktujte nás:

Kateřina Míšková

tel.: 724 229 932
e-mail: wedino@wedino.cz
web: wedino.cz
napište nám:whatsapp

 

Najdete nás tady:

Nechte nás naplnit Vaše nejtajnější svatební sny….

David a Pavla

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ