ZLATNICKÁ DÍLNA ULBRYCH

 

Vyrábět šperky nevnímáme pouze jako práci, je to pro nás příležitost vstupovat do příběhů lidí – a u snubních prstenů to platí dvojnásob.

 

V naší zlatnické dílně Ulbrych zhotovujeme snubní prsteny již od roku 1990 a soustředíme se výhradně na ruční výrobu. Plně respektujeme přání našich zákazníků a vznikají tak zcela originální snubní prsteny, které odrážejí jedinečnost snoubenců.

Při výrobě šperků z bílého zlata používáme nejbělejší slitinu bílého zlata – prsteny tak nikdy nezačnou žloutnout, jak je dnes běžné u průmyslově vyráběných šperků. V prstenech jsou zasazeny certifikované brilianty nebo zirkony nejvyšší kvality, veškeré kameny jsou usazeny ručně pod mikroskopem. Samozřejmostí je vnitřní rytina, rovněž dle individuálních přání našich zákazníků.

Kontaktní osoba:

Mgr. Milan ULBRYCH
tel.: 777857227
web: www.ulbrych.cz
napište nám:whatsapp

Najdete nás tady:

Plně respektujeme přání našich zákazníků a vznikají tak zcela originální snubní prsteny, které odrážejí jedinečnost snoubenců.

Milan

WEBINÁŘ:
Tipy, jak správně vybrat Vaše vysněné snubní prsteny

Probereme způsoby výroby (strojní versus ruční).
Použité materiály:  žloutne bílé zlato? Je vhodné kombinovat barvy zlata?Možnosti použití drahých kamenů a způsoby jejich usazení.
Povrchové úpravy: lesk, mat a jeho druhy, vnitřní rytina

+ dotazy
Budu rád, když budu moci reagovat na dotazy, a to v reálném čase v interakci s návštěvníky, popřípadě dodatečně e-mailem.

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ