Jsme české rodinné zlatnictví s tradicí od roku 1994. Propojujeme tradiční zlatnické řemeslo s nejmodernější zlatnickou 3D technologií. Specializujeme se na výrobu šperků na míru s přírodními i ekologickými laboratorními drahokamy. 

DOKONALÝ PÁR

Současným trendem je nosit zásnubní a snubní prsten společně na jednom prstu. Naší specializací je výroba tvarovaných snubních prstýnků na míru tak, aby do sebe krásně zapadly.

💍 Prsteny se o sebe neodírají a neničí

💍 Symbolicky se doplňují jako ženich a nevěsta

💍 Společně vytváří celistvý šperk

Nevadí, pokud již zásnubní prstýnek máte! V našem studiu pomocí moderní zlatnické 3D technologie navrhneme a vytvoříme tvarovanou snubní obroučku v designu DOKONALÉHO PÁRU i vám.

ak probíhá proces výroby šperku na míru?

1.OSOBNÍ SETKÁNÍ, ONLINE KONZULTACE

NEJDŘÍVE SE NALADÍME NA SPOLEČNOU NOTU. UKÁŽEME VÁM NAŠE VZORKY, KTERÉ MÁME VE STUDIU A ELEKTRONICKOU DATABÁZI ŠPERKŮ. HLAVNĚ ALE MOŽNOSTI 3D MODELOVÁNÍ. POKUD MÁTE VLASTNÍ PŘEDSTAVU, SPOLEČNĚ JI ZREALIZUJEME. POKUD NE, NEVADÍ, PORADÍME VÁM. TO VŠE MŮŽE PROBÍHAT I ONLINE POMOCÍ SDÍLENÉ OBRAZOVKY. ŠPERK SPOLEČNĚ VYMODELUJEME VE STUDIU I NA DÁLKU.

2.STANOVÍME SI ROZPOČET

CENU ŠPERKU URČUJÍ HLAVNĚ ZVOLENÉ KAMENY. NABÍDNEME VÁM PŘÍRODNÍ DRAHOKAMY I CENOVĚ DOSTUPNĚJŠÍ MOISSANITY NEBO LAB-GROWN DIAMANTY. UKÁŽEME VÁM ROZDÍLY. STANOVÍME SI BUDGET A PUSTÍME SE DO MODELACE ŠPERKU. PRSTENY NA MÍRU VYRÁBÍME OD 17 000 KČ.

3.MODELOVÁNÍ V 3D PROGRAMU

CELÝM PROCESEM VÁS PROVEDEME – SAMI SI VYBERETE KAŽDÝ DETAIL: TVAR ŠPERKU, BARVU, POČET, VELIKOST, VÝBRUS KAMENŮ A MNOHO DALŠÍHO. SE VŠÍM VÁM PORADÍME. ŠPERK VIDÍTE ZE VŠECH ÚHLŮ A PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU NECHYBÍ ANI SIMULACE PRSTENU NA RUCE.

4.PLATBA ZÁLOHY

ŠPERK NA MÍRU PŘIZPŮSOBÍME FINANČNÍ PŘEDSTAVĚ ZÁKAZNÍKA. PLATBU SI MŮŽETE ROZDĚLIT NA DVĚ ČÁSTI: 50% ZÁLOHU A DOPLATEK PŘI PŘEVZETÍ.

5.VÝROBA

MODEL VYTISKNEME NA 3D TISKÁRNĚ, ODLIJEME ZE ZLATA, ČI PLATINY. ŠPERK VYLEŠTÍME A RUČNĚ OSADÍME KAMENY. PŘI VÝROBĚ ŠPERKŮ DBÁME NA NEJVYŠŠÍ KVALITU PRÁCE, MATERIÁLU I SUROVIN. PO CELOU DOBU VÝROBY SE OPÍRÁME O DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI A PROFESIONALITU NAŠICH ZLATNÍKŮ.

6.DORUČENÍ

BĚŽNÁ DOBA VÝROBY TRVÁ 10 AŽ 20 PRACOVNÍCH DNÍ OD ZADÁNÍ DO VÝROBY. HOTOVÝ ŠPERK OBDRŽÍTE V DÁRKOVÉ KRABIČCE A S CERTIFIKÁTEM PRAVOSTI DRAHOKAMU. ŠPERK SI MŮŽETE VYZVEDNOUT V JEDNOM Z NAŠICH ZLATNICKÝCH STUDIÍ, NEBO VÁM JEJ ZAŠLEME V POJIŠTĚNÉ ZÁSILCE.


Výrobě šperků na míru se věnujeme již od roku 1994. Za tu dobu se naše šperky staly součástí tisíců životních příběhů.

Zlatnické studio SALABA

Kontaktní osoba:

Klára Salabová
tel.: 774 521 154
e-mail: salabova@zlatnictvisalaba.cz
web: www.zlatnictvisalaba.cz
videohovor:whatsapp

Najdete nás tady:

Každé lásce na míru

Jana a Klára Salabovi

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ