ZLATNÍK PLZEŇ

 

Naše zlatnická firma Zlatník Plzeň byla založena v roce 1996. Tehdy jsme otevřeli samostatnou šperkařskou dílnu a navázali tak na rodinnou tradici, se kterou je jméno Vašica spjato. Zboží s naší značkou jsme začali dodávat do prodejen po celé České republice.

 

Pro naši firmu znamená rok 2021  jubilejní završení čtvrtstoletí jejího působení na trhu v České republice. Za celou dobu činnosti prošlo změnami zařízení dílny i samotné know how. Zaměřili jsme se na přímý kontakt s konečným zákazníkem a tím i možnost vytvářet jedinečné šperky přizpůsobené jeho přáním.

Designy snubních prstenů vždy navrhujeme v kooperaci se snoubenci. Můžete si vybírat z tradičních celozlatých i zdobených kameny, zvolit si různé kombinace barevných odstínů zlata, přizpůsobit šířku kroužku tak, aby Vám byl prstýnek při nošení příjemný. Pokud si přejete vsadit přírodní drahokamy, vždy k nim od nás obdržíte jejich certifikaci. Při výrobě snubních prstenů vycházíme i z toho, že je nosí manželé obvykle velkou část svého života. Zpracování našich šperků vám takovou životnost zaručí.

V naší nabídce najdete také klasické i trendy klenoty ze žlutého, bílého a růžového zlata, které osazujeme přírodními kameny (diamanty, safíry, rubíny, smaragdy, korály, vltavíny atd.), perlami i syntetickými kameny.

Naše šperky si udržují vysokou kvalitu, představují eleganci a mohou být dědictvím trvalé hodnoty pro další generace.

Přijďte si k nám takové vybrat, rádi Vám se správným výběrem pomůžeme.

Kontaktujte nás:

tel.: 605 923 153
e-mail: info@zlatnik-plzen.cz
web: www.zlatnik-plzen.cz
napište nám:whatsapp

Najdete nás tady:

Námi vytvořené šperky musí vyjadřovat individualitu, být současné i nadčasové. Musí oslovit mysl a zasáhnout srdce…..okouzlit!

Karel Vašica a kol.

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ