LIVE SVATEBNÍ VELETRH 2021

Zapište si termín 10.1.2021 – datum veletrhu svatební inspirace 2021. Tento den bude patřit setkávání svatebních dodavatelů v západočeské metropoli se snoubenci, kteří se rozhodli, že své cesty spojí v manželství ideálně v roce 2021. Ve všech prostorách Sokolovny Bolevec se vám představí desítky firem, umělců a výrobců, kteří by mohli vylepšit právě tu Vaši svatbu.

Svatební veletrh začne v 11 hodin a nemusíte vařit nedělní oběd. Restaurace Sokolovny vám nabídne svatební menu, takže si pochutnáte a zároveň ochutnáte to, co by třeba zachutnalo i Vám a Vašim svatebním hostům. Káva, prosecco a také dokonalé dorty a zákusky na vás pak budou čekat u jednotlivých stánků. V průběhu dne se můžete těšit na módní přehlídky, ale také ukázky hudebních vystoupení kapel, hudebníků, Djů a moderátorů. Zkrátka nudit se určitě nebudete. I na tombolu dojde a zakončení veletrhu bude velkolepé – magickou fireshow.

Moc se těšíme na živé setkání, tento rok ho potřebujeme více než kdykoliv jindy. Osobní kontakty, emoce, úsměvy…to nám prostě on-line komunikace nedá. A svatba je přece o emocích.

Kde? – Sokolovna Bolevec, Ledecká 19, 323 00 Plzeň
Kdy? – 10.ledna 2021
Vstupné? – 80,- Kč

POMŮŽEME NAPLÁNOVAT COKOLIV

Velké věci stojí na maličkostech. Nezáleží, jestli potřebujete pomoct s celým velkým dnem nebo jeho dílčími částmi. Spojíme všechny nitky v jeden úžasný zážitek.

ORGANIZUJEME Z LÁSKOU

 

 

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ

F&H-WEDDING
archiv-webinaru

SLEDUJTE NÁS

PARTNEŘI

KONTAKT

 

FH WEDDING
KONTAKT: ZUZKA PITHARDOVÁ
TEL: 775 904 465
E-MAIL: ZUZKA@FHWEDDING.CZ